“Emniyetimiz huzur ve güvenin teminatıdır”

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 177’nci yıl dönümü dolayısıyla  emniyet birimlerine tebrik ziyaretleri sürüyor. AK Parti  Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna da önceki gün bu kapsamda bir dizi ziyarette bulundu. İlk olarak Körfez İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Zihni Manap ile bir araya gelen ilçe başkanı Tuna’ya parti yöneticileri de eşlik etti.

ŞEHİTLERİMİZİ ANDI

Müdür Manap ile buluşmasında polis teşkilatının ilçedeki huzur ve güvenin sağlanmasındaki emeklerinin görmezden gelinemeyeceğinin altını çizen Tuna, “Sizler bizlerin huzuru ve güveninin teminatısınız. Gösterdiğiniz büyük fedakarlıklarınız için teşekkür ediyoruz. Tüm şehit polislerimizi ve asker evlatlarımızı bir kez daha rahmet, minnetle anıyoruz” dedi.

POLİS AMİRLİĞİNE GİTTİ

İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Zihni Manap ise ziyareti dolayısıyla ilçe başkanı Tuna’ya teşekkür etti. Öte yandan Tuna ve beraberindekiler daha sonra Tütürçiftlik Polis Merkezi Amirliği’ni de ziyaret etti. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve partililerle polis merkezine giden Tuna, burada bir araya geldiği emniyet mensuplarının haftalarını kutladı ve kendilerine kolaylıklar diledi.

- Büyük Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.buyukkocaeli.com.tr/haber/9913288/emniyetimiz-huzur-ve-guvenin-teminatidir