Büyük Türkiye iftarda buluştu

Eski başbakanlardan Prof. Dr. Tansu Çiller öncülüğünde kurulan Büyük Türkiye Partisi'nde Kocaeli İl Teşkilatı çalışmalarına başladı. Partinin kurucu il başkanı olan Orhan Karayel, teşkilat üyelerini Maide Kafe ve Restoran'da düzenlenen iftar programında bir araya getirdi. Başkan Karayel liderleri Tansu Çiller’i yeniden siyaset arenasına çıkaracaklarını söyledi.

GEBZE’YE TEKGÜL ATANDI

Kocaeli teşkilatlanma çalışmaları devam eden Büyük Türkiye Partisi İl Başkanlığı iftar programında atanmış ilçe başkanları da katıldı. Ayrıca partinin Gebze İlçe Başkanlığı görevine Behçet Tekgül’ün atandığı da belirtildi. Bilindiği gibi partide İzmit’te Cemalettin İnce, Başiskele’de Kübra Özçelik, Kandıra’da Mehmet Koca, Derince’de Hüseyin Pospor ve Kartepe’de Hakan Kurt başkan olarak atanmıştı. Körfez ve Gölcük’te de atamaların önümüzdeki günlerde yapılacağı belirtildi.

ÜYE ÇALIŞMALARI BAŞLAYACAK

Düzenlenen iftar programında partililere seslenen il başkanı Orhan Karayel, “Bizler Tansu hanıma gönül verdik. İlçe başkanlarımızın atanmasının ardından üye çalışmalarımıza başlayacağız. Sonrasında kongre sürecimiz başlayacak. Önce ilçelerimizin, ardından il kongremizi yapacağız. Son olarak genel merkez kurultayını yapacağız. Hedefimiz güçlü bir kadro oluşturmak” dedi.

- Büyük Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.buyukkocaeli.com.tr/haber/9899939/buyuk-turkiye-iftarda-bulustu