Altıparmak: “İstediğimiz seviyeye geliyoruz”

Kocaelispor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Vinsan Stadı’nda yapılan antrenmanın ardından gazetecilerle bir araya geldi ve yöneltilen sorulara yanıt verdi. Balıkesir deplasmanında camianın çok ihtiyacının olduğu bir galibiyet elde ettiklerini dile getiren Altıparmak, “Her maçın final olduğu haftalara girdik. Balıkesir maçını kazandık ancak daha işimiz bitmedi” dedi.

“9 KİŞİ İLE KAZANDILAR”

Bu hafta sonu karşılaşacakları Tuzlaspor’un Bursaspor karşısında inanılmaz bir mücadele örneği sergilediğini belirten deneyimli çalıştırıcı, “9 kişi kalmalarına rağmen maçı kazanmayı başardılar. Her maçın farklı bir hikayesi oluyor. Tuzla için Bursa maçının atmosferi çok farklıydı. Bu maç ise daha farklı olacak” diye konuştu.

“ÇIKIŞI YAKALAYACAĞIZ”

Altıparmak konuşmasında şu sözlere yer verdi: “Bizim hedefimiz iç saha ya da deplasman ayırmadan tüm maçları kazanmak. Son galibiyetin de etkili ise oyuncularımızın moral ve motivasyonu çok iyi durumda. Oyun anlamında istediğimiz seviyeye yavaş yavaş geliyoruz. Sakatlıklarını atlatan oyuncularımız var. Tam kadro olduğumuzda istediğimiz çıkışı yakalayacağız. Kazandıkça hedeflerimiz değişecek”.

- Büyük Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.buyukkocaeli.com.tr/haber/9443017/altiparmak-istedigimiz-seviyeye-geliyoruz