Çınar’dan Çakar’a: “Hala dün başka bugün başkasın”

AK Parti  İzmit İlçe Başkan Vekili Yusuf Sami Çınar, geçtiğimiz günlerde “Fatma Hanım’ın açıklamalarını okumayı bırak” dediği CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar’a bir gönderme daha yaptı. Cumhur İttifakı’na yönelik eleştirilerde bulunan Çakar’ın yine dün başka bugün başka konuştuğuna dikkat çeken Çınar, şunları söyledi:

DAHA ÖNCE DE YAPMIŞTI!

“Hakan Çakar, bugün yine masa başında hazırlanmış olduğu açıkça belli olan bir senaryoyu okuyarak dün yaptığı açıklamalarla çelişmiş ama farkında değil. Hatırlanacağı gibi Hakan Çakar, geçen ağustos ayında Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi İzmit İlçe Başkanı ve meclis üyelerini hedef almış, onları hazımsızlıkla suçlamıştı.

“ÇAKAR KENDİSİ OLABİLMELİ”

Bu kez aynı meclis üyelerini destekleyip, sözüm ona AK Parti’nin yalnız kaldığını ileri sürmüş. Cumhur İttifakı içine nifak sokma hayaliyle ortaya atılan bu görüşe normalde Hakan Çakar’ın kendisinin de inanmadığını biliyoruz. Ama hala önüne konulan metinleri okumakta ısrar ettiği için kendiyle çelişmeye devam ediyor. Bu nedenle Hakan Çakar’a bir kez daha kendin ol çağrısı yapıyorum”.

- Büyük Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.buyukkocaeli.com.tr/haber/9363542/cinardan-cakara-hala-dun-baska-bugun-baskasin