Köşker, çocukları okumaya davet etti

SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Yenikent Mahallesi’nde bulunan Sultan Ayhan İlkokulu’nu ziyaret etti. Öğrencilerle sohbet eden Başkan Köşker çocuklara, ‘bol bol kitap okuyun, derslerinize iyi çalışın’ öğüdünde bulundu. Sultan Ayhan İlkokulu öğrencileriyle belediyecilik faaliyetlerini konu alan bir söyleşi gerçekleştiren Adnan Köşker, belediyenin ve belediye başkanının görevlerini de miniklere anlatarak soruları yanıtladı.

BOL BOL OKUYUN

Başkan Köşker, “Belediyenin bir kentte birçok görevi vardır. Alt yapı, üst yapı çalışmaları belediyenin ve belediye başkanının asli görevleridir. Bunun yanı sıra iyi bir belediyecilik sosyal projeleriyle anlaşılır. Özellikle geleceğimizin teminatı siz değerli çocuklarımız için yapılan çalışmalar çok önemli. Çünkü yarın, bizlerin yerinde sizler olacaksınız. Eminim ki öğretmenleriniz de sizlere söylüyordur, bol bol kitap okuyun çocuklar” dedi.

VOLEYBOL OYNADI

Söyleşi sonrası çocukların sorularını da cevaplayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker daha sonra çocuklarla birlikte okul bahçesinde voleybol oynadı. Köşker ile voleybol oynayan çocuklar büyük mutluluk yaşadı. Başkan Köşker burada da çocuklara sporun faydalarından bahsetti ve bol bol spor yapmalarını istedi. Başkan Köşker’in okul ziyareti Okul Müdürü Haluk Öztekin, öğretmenler ve öğrencilerle birlikte toplu çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

- Büyük Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.buyukkocaeli.com.tr/haber/4908247/kosker-cocuklari-okumaya-davet-etti