Harb.İşspor’da bir dönem bitti

Adnan Zorer kongrede üyelere yönelik yaptığı açıklamada “25 yıl gururla hizmet ettiğim Harb-İş Spor kulübüne bugün noktayı koydum. Bu süre zarfında benden desteğini hiç esirgemen eşime ve çocuklarıma öncelikle teşekkür ediyorum. Benimle beraber çalışan tüm yöneticilerime, hocalarıma ve sporcularıma teşekkür ediyorum. Her zaman desteğini gördüğüm Kocaeli Harbiş sendikası Başkanı Turhan Yıldız ve yönetimine, temsilcilerine ve üyelerine teşekkür ediyorum. Evrak işlerimizde her zaman yardımcı olan Sıla Yıldırıma, İsmail Turhan’a ve Selahattin Uzuner kardeşlerime teşekkür ediyorum. En çok kahrımı çeken kulüp müdürüm Cafer Gökmen’e teşekkür ediyorum. TÜRKİYE Şampiyonu olduğumuz süreçte hep yanımızda olan Başbakan bakanlar ve milletvekillerimizle görüşmemizi sağlayan sayın vekilim Radiye Sezer Katırcıoğlu’na çok teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediye Başkanım Sayın İbrahim Karaosmanoğlu’na verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum”

TEŞEKKÜR ETTİ

“Her zaman desteğini ensemde hissettiğim Mehmet Ellibeş Başkanıma, Adem Ellibeş abime, Nihat Abiş Başkanıma ve Levent Değirmenci başkanıma teşekkür ediyorum. İlçe başkanlarım İdris Alp, İsmet İşeri ve Bilal Çakıroğlu’na siyaset gözetmeden verdikleri desteklere teşekkür ediyorum. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor dairesi başkanım Ali Bilgi Başkanıma, Gençlik spor müdürüm Muzaffer Çintiman beye, ilçe spor müdürüm Hasan Ceyhan beye, şube müdürlerim Engin Yaşar, Ziyaülhak Sarıgül beye teşekkür ediyorum. Kocaeli’nde sporun patronu diye nitelendirdiğim Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Genel Başkanım sevgili Murat AYDIN Başkanıma ve yönetimine, il temsilcim Mithat Ağa beye, Hakemler derneği başkanım Ersin Yıldırım bey ve yönetimine, tüm hakem ve gözlemci camiasına, Saha komiserleri derneği başkanım Süleyman Karadaş beye ve yönetimine, Antrenörler derneği başkanım Remzi DEMİRER ve yönetimine nazımızı çekip güler yüzünü esirgemeyen federasyon çalışanlarımız Celal beye, Arzu, Aslı, ve Saynur kardeşlerime çok teşekkür ederim”

“ÇOK DOSTLUKLAR EDİNDİM”

“Gölcükspor Kulübü Başkan ve yönetimine, Gölcük sorumlumuz sevgili TC Hüseyin Bat nezdinde Bütün Gölcük Spor kulüplerimizin başkan yönetici ve hocalarına teşekkür ediyorum. Kocaeli’nde ve il dışında tanıdığım tanımaktan onur duyduğum tüm kulüp başkanlarım ve hocalarına teşekkür ediyorum. Basın dünyamızın emekçileri Erdem Övüç, Hayrettin Albayrak, Erol Kaçmaz, Gökhan Beşıktaş, Caner Uzuner Gündem, Kenan Meriç, Serkan Sıdal ve tüm basın çalışanlarına teşekkür ediyorum, sahalarda çocuklarımızın sağlığı ile ilgilenen sağlıkçılarımıza ve saha görevlilerimize teşekkür ediyorum. Yöneticilik yaptığım süre içinde maddi manevi desteğini esirgemeyen Güloğlu Baklavacısına, Ümit ustaya, Özkasaba, Öztel’e, Serbesler Pastahanesi’ne, Tadım fırına, Gölcük Sporıuma, Carver spor mağazasına teşekkür ediyorum. Kocaeli spor camiasına ve bu camiada edindiğim tüm dostlarıma teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum”

- Büyük Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.buyukkocaeli.com.tr/haber/4858170/harbissporda-bir-donem-bitti