Gençler antrenmanda

TEK YABANCI

Kocaelispor’da yarın akşam Adanaspor ile oynanacak sezonun son maçının hazırlıkları devam ediyor. Yeşil-Siyahlı temsilcimizde izinli olan futbolcuların yanı sıra sakatlığı bulunan Atila Turan ile dedesi vefat eden İsmet Yumakoğulları önceki günkü antrenmanda yer almadı. Çalışmaya Mehmet Taş, Semih Karadeniz, Yiğitali Bayrak, Denizalp Özdemir, Alpay Çelebi, Hasan Hatipoğlu, Doğukan Kaya ve yabancılardan sadece Rasheed Akanbi katıldı.

ALT YAPIDAN TAKVİYE

Teknik Direktör Fırat Gül, 12 futbolcunun izin almasının ardından hafta başında alt yapıdan takviye istemişti. U19 takımı teknik sorumlusu Ali Mumcu iki kaleci Ahmet Hasan Göçen ve Görkem Tugan ile birlikte savunma oyuncuları Yiğit Canguru, Furkan Ulutaş, orta saha oyuncuları Berat Kartal, Eren Türkkal, Ümitcan Ekşi, forvette görev yapan Yusuf Efe Yaman ile Ömer Tuğ’u A takıma gönderdi. Bu futbolcular da antrenmana katıldı.

SON ÇALIŞMA YAPILACAK

Genç futbolcuların antrenmanda oldukça heyecanlı ve istekli oldukları gözlendi. Bu arada TFF’nin talimat değişikliğine giderek pandemi nedeniyle bu sezon alt yapıdaki futbolculara profesyonel yapılmadan A takım forması giyme izni verdiği belirtildi. Fırat Gül yarın akşamki maçta alt yapıda amatör statüdeki dilediği kadar futbolcuyu oynatabilecek. Yeşil-Siyahlı ekibimiz Adanaspor sınavının son çalışmasını bugün yapacak.

- Büyük Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.buyukkocaeli.com.tr/haber/10363410/gencler-antrenmanda